Biz Kimiz

1989 yılında henüz Türkiye de Müşteri İlişkileri Yönetimi - Customer Relationship Management (CRM) - kavramı gelişmemişken ilaç üretim ve pazarlama şirketleri bu ihtiyacı herkesten önce fark edip, bu teknolojiyi kullanmak istediler. Biz bu talebi Türkiye'de ilk çözen şirket olduk.

Aynı yıllarda henüz pek çok ülkede bu konuda bir sistem geliştirilmemişken, elektronik ortamda müşteri ilişkilerinin monitörize edilebilmesini sağlayan bir yazılım geliştirdik. İlaç endüstrisinin kendi dilini kullanarak, yüzlerce profesyonel yöneticinin talep, tavsiye ve analizleri doğrultusunda yazılım sistemimizi şekillendirdik.

İş ortaklarımızdan aldığımız verileri, onların ihtiyaçları doğrultusunda iş verimliliklerini artırabilecekleri bilgi haline getirerek ilaç endüstrisinin ayrılmaz bir parçası olduk.

Kullanım kolaylığıyla saha tanıtım uzmanlarının birçok konuda verimliliğine katkıda bulunarak yönetim kadrolarının farkındalığını arttırmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızdaki “Müşteriye Özel” esnek, dinamik, bürokrasiden uzak yaklaşımlarımız sayesinde günümüzde Türkiye İlaç pazarının önde gelen şirketlerini de içeren geniş bir müşteri portföyüne ulaşmayı başardık.

İlaç endüstrisine yönelik CRM uygulamalarında, Türkiye’de lider konumda olan firmamız dünyada ilk 5 şirket arasında yer almaktadır.

Amacımız ilaç şirketlerinin pazarlama ve satış aktivitelerinin daha verimli hale gelmesini sağlamak için gerekli teknik altyapı, veri tabanı ve danışmanlık hizmetini en kaliteli şekilde sağlamak ve bu hizmeti verirken pazarın gerçeklerini ve gereksinimlerini gözönünde bulundurmak suretiyle, müşterilerimizin stratejilerini sahada uygulanabilirliği yüksek planlara çevirebilmeleri için faydalı, anlamlı ve anlaşılabilir basitlikte bilginin, doğruluk ve tutarlılığını da maksimum düzeyde tutan yazılım projelerini üretmek ve sunmaktır.

KUŞMAN DESTEK

850 255 11 88